Karadağ hakkında bilmek istediğiniz tüm soruların cevapları burada

Firmamız

 

Şirketimiz ortakları uzun süre Antalya’da Planeta Investment adı altında Yatırım ve Emlak danışmanlığı konularında hizmet vermiş 10 yıllık bir tecrübeye sahiptir.

Karadağ’ın kalbi Budva şehrine taşıdığımız şirketimiz Karadağ Eksper Investment & Consulting adı altında Yatırım, İş Kurma ve geliştirme, oturma ve çalışma izni,  İnşaat danışmanlığı, Emlak danışmanlığı ve Portföy yönetimi konularında profesyonel hizmet vermektedir. 

Karadağ’daki Ticari ve Politik gelişmeleri yakından takip ettiğimiz gibi, İş kurma, Mülk edinme, oturum hakkı gibi konulardaki kanun değişikliklerini de yakından takip etmekteyiz.

Size sadece şirket kurma aşamasında değil, sonrasındaki Ticari işlerinizde de yol gösteriyor ve doğru bilgilenmenizi sağlıyoruz. Aynı şekilde Emlak alımları gibi yatırımlarınızın karlı satışına öncülük ediyor, kira getirilerinin yüksek olmasına yardımcı oluyoruz.

Budva Merkezdeki kendi binamızda Apart Konaklama hizmeti de veren şirketimizin Merkez ofisi yine bu Binada bulunmaktadır.

Şirket Genel Müdürümüz TUNCAY İNANMIŞIK Almanya’da ve Türkiye’de olmak üzere iki Üniversite bitirmiş Uluslararası geniş bir Ticari tecrübeye sahiptir.

İşlerinizi Karadağlı Partnerlerimiz ile birlikte en güvenilir şekilde takip etmekte ve neticelendirmekteyiz.

Hakkımızda

Ekibimiz

image47

Profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Geçmişimiz

image48

10 yıldır sizlerle birlikte çalışmaktan kıvanç duyuyoruz.

Misyonumuz

image49

Müşterilerimizin % 100 memnuniyeti

Yeni kanun ve yönetmelikler hakkında daha fazla bilgi sahibi olun...