5 gün de Şirketinizi kurun, Oturma ve Çalışma İzinlerinizi alın...

Montenegro İnşaat Sektörü

 

Şirketimiz inşaat sektörü ile ilgili ayrı ve özel bir çalışma içerisindedir. Arsa tedariki, fizibilite çalışmaları, risk değerlendirmeleri, alt yapı maliyet araştırması, proje araştırması, satış stratejisi belirlenmesi gibi konularda profesyonel ekibimizle titiz bir çalışma içerisindeyiz. İnşaat süresince ve ruhsat aşamalarında Karadağlı profesyonel ortaklarımızla yatırımlarınızın takibini yapmaktayız. Fiyatlandırma, Pazar araştırması ve satış aşamalarında da deneyimli ekibimizin desteği altında oluyorsunuz. Finansman, piyasa araştırması, zamanlama ve çözüm üretme konularında profesyonel değerlendirmeler ekibimiz tarafından yapılarak siz yatırımcı müşterilerimize en uygun çözüm önerilerini sunmaya çalışıyoruz.

Karadağ’da inşaat sektörü oldukça faal olmakla birlikte, rant getireside oldukça yüksektir. Arsa- imalat maliyetleri ile satış değerleri arasında büyük farklar olmakta ve genelde yüzde yüz karlılığı geçmektedir. Türk inşaat firmaları bu oranı imalat malzemelerinin birçoğunu Türkiye’den tedarik etmek sureti ile daha da üst seviyelere çıkarmaktadırlar. Ayrıca Montenegro da yabancı çalıştırma sınırlaması olmadığı için inşaatlarında Türk ustabaşı ve eleman kullanmak sureti ile kalite seviyesini de yükseltmektedirler.

Bunun haricinde daire karşılığı, yani % ile inşaat Montenegro da oldukça geçerli bir yöntemdir. Arsa sahipleri ortalama % 25 ile arsalarını iyi şirketlere vermeyi tercih etmektedirler. Bunun ana sebebi, metrekare bazında yeni yapıların yüksek değerlerde ve hızlı bir şekilde müşteri bulabiliyor olmasıdır. Mevkii sine göre metrekare fiyatları yeni binalarda 1.800 Euro ile 3.500 Euro arasında değişiklik göstermektedir. Bu sebeple inşaat şirketleri çok büyük arsa yatırımı yapmadan yüksek oranlarda kar elde edebilmektedirler.

Profesyonel ekibimiz istediğiniz bölgede, gerek konut amaçlı, gerekse turizme yönelik arsa taleplerinizi titizlikle inceleyerek size en uygun arazi ve tesis alanlarını bulmanıza destek olacaklardır.

Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin...

İnşaat Ana Destek Başlıkları

Alınacak arsa ile ilgili fizibilite çalışmasının yapılması

Alt yapı maliyet raporlarının hazırlanması

Zemin etüdü araştırmasının yapılması

Risk faktörlerinin belirlenmesi

Yatırım stratejilerinin belirlenmesi

Projelerin resmi onaydan geçirilmesinin sağlanması

Satış strajelerinin yatırımcıyla beraber belirlenmesi

Mimar, mühendis ve işçi temininde profesyonel destek verilmesi

Yatırım ortakları araştırılması ve önerilmesi

Mesaj Atın, Sizi Arayalım

Ücretsiz Bilgi Hattı

Bu site, reCAPTCHA ile korunur; Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Koşulları geçerlidir.